YH Marine Motors
Motorët e serisë YH janë motorë induksioni asinkron trefazësh të mbyllur plotësisht me ventilator për përdorim detar.
Specifikimi
| Madhësia e kornizës | 80-355 |
| Prodhimi | 0.75kW-315kW |
| Tensioni/frekuenca | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Shkalla e mbrojtjes | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa e izolimit/Klasa e rritjes së temperaturës | F/B |
| Rregullimet e montimit | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura e ambientit | 0°C ~+45°C |
| Lagështia relative duhet të jetë më pak se 90% | |
| Metoda e ftohjes | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Detyrë | S1 |
| Faktori i shërbimit | 1.0 |
Informacion për porositjen
● Ky katalog është vetëm një referencë për përdoruesit. Ju lutemi të na falni nëse ndonjë ndryshim i produkteve nuk do të bëjë specifikime shtesë paraprakisht. Ky katalog është vetëm një referencë për përdoruesit. Ju lutemi të na falni nëse ndonjë ndryshim i produkteve nuk do të bëjë specifikime shtesë paraprakisht.
● Ju lutemi të keni parasysh të dhënat e vlerësuara kur porosisni, siç janë lloji i motorit, fuqia, tensioni, shpejtësia, klasa e izolimit, klasa e mbrojtjes, lloji i montimit etj.
● Ne mund të projektojmë dhe prodhojmë motorë specialë sipas kërkesave të klientit:
1. tension, frekuencë dhe fuqi të veçantë;
2. klasë izolimi special dhe klasa mbrojtëse;
3. me kuti terminali në anën e majtë, skaje të dyfishta boshti dhe bosht të veçantë;
4. motor me temperaturë të lartë ose motor me temperaturë të ulët;
5. përdoret në pllajë ose jashtë;
6. fuqi më e lartë ose faktor shërbimi special;
7. me ngrohës, PT100 për kushineta ose dredha-dredha, PTC e kështu me radhë;
8. me kodues, kushineta të izoluara ose strukturë kushinetash të izoluara;
9. me kërkesa të të tjerëve.
Aplikacionet
Ne kemi teknologji të përparuar prodhimi dhe ndjekim produkte inovative. Në të njëjtën kohë, shërbimi i mirë ka rritur reputacionin e mirë. Ne besojmë se për sa kohë që e kuptoni produktin tonë, duhet të jeni të gatshëm të bëheni partnerë me ne. Presim me padurim pyetjet tuaja.








