Motor me efikasitet IE5
Motorët e serisë IE5 janë motorë me induksion me kafaz të projektuar në përputhje me standardet IEC60034-30 dhe efikasitetin e energjisë IE5.
Specifikimi
| Standard | IEC60034-30 |
| Madhësia e kornizës | 80-355 |
| Prodhimi | 0.75kW-315kW |
| Klasa e efikasitetit | IE5 |
| Tensioni/frekuenca | ≤1000V/50Hz |
| Shkalla e mbrojtjes | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa e izolimit/Klasa e rritjes së temperaturës | F/B |
| Rregullimet e montimit | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura e ambientit | -15°C ~+40°C |
| Lagështia relative duhet të jetë më pak se 90% | |
| Lartësia duhet të jetë më e vogël se 1000 m mbi nivelin e detit | |
| Metoda e ftohjes | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Detyrë | S1 |
| Faktori i shërbimit | 1.0 |
Procesi i Prodhimit në Fabrikë
Informacion për porositjen
● Ky katalog është vetëm për informacion të përdoruesit. Ju lutemi të na falni se nëse ka ndonjë ndryshim në produkt, nuk do të bëhen shënime shtesë paraprakisht.
● Kur porosisni, ju lutemi të keni parasysh të dhënat e vlerësimit, siç janë lloji i motorit, fuqia, tensioni, shpejtësia, klasa e izolimit, klasa e mbrojtjes, metoda e montimit, etj.
● Ne mund të projektojmë dhe prodhojmë motorë të veçantë sipas kërkesave të klientit si më poshtë
1. tensione, frekuenca dhe fuqi të veçanta
2. klasa të veçanta izolimi dhe mbrojtjeje
3. me kuti terminali të majtë, skaje të dyfishta boshtesh dhe boshte speciale
4. Motorë me temperaturë të lartë ose motorë me temperaturë të ulët.
5. Përdorim në malësi ose në natyrë
6. Faktorë më të lartë fuqie ose shërbimesh të veçanta
7. me ngrohje, kushineta ose dredha-dredha PT100, PTC, etj.
8. me kodues, kushineta të izoluara ose konstruksion kushinetash të izoluara.
9. Kërkesa të tjera.
Nëse ndonjë nga këto artikuj është me interes për ju, ju lutemi na njoftoni. Do të jemi të lumtur t'ju japim një kuotë pasi të marrim specifikimet e hollësishme. Ne kemi inxhinierët tanë të specializuar në R&D për të përmbushur çdo kërkesë. Ne mezi presim të marrim pyetjet tuaja së shpejti dhe shpresojmë të kemi mundësinë të bashkëpunojmë me ju në të ardhmen. Ju lutemi të vizitoni organizatën tonë.







