Motor me efikasitet IE2
Specifikimi
| Standard | IEC60034-30 |
| Madhësia e kornizës | 80-355 |
| Prodhimi | 0.18kW-355kW |
| Klasa e efikasitetit | IE2 |
| Tensioni/frekuenca | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Shkalla e mbrojtjes | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa e izolimit/Klasa e rritjes së temperaturës | F\B |
| Rregullimet e montimit | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura e ambientit | -15°C -+40°C |
| Lagështia relative duhet të jetë më pak se 90% | |
| Lartësia duhet të jetë më pak se 1000 m mbi nivelin e detit | |
| Metoda e ftohjes | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Detyrë | S1 |
| Faktori i shërbimit | 1.0 |
Pajisjet e Prodhimit
Udhëzime për porositjen
● Ky katalog është vetëm për referencë për klientët. Ju lutemi të na tregoni se nëse ka ndonjë ndryshim në produkt, nuk do të bëhen shënime shtesë paraprakisht.
● Kur porosisni, ju lutemi t'i kushtoni vëmendje të dhënave të porosisë, siç janë fuqia, tensioni, shpejtësia, klasa e izolimit, klasa e mbrojtjes, lloji i instalimit etj., të modelit të motorit.
● Ne mund të zgjedhim për dizajn dhe prodhim të produkteve motorike speciale sipas kërkesave tuaja.
1. Tensione, frekuenca dhe fuqi të veçanta.
2. Klasa e izolimit special dhe klasa e mbrojtjes;
3. Ana e majtë me kuti kryqëzimi, fund të dyfishtë boshti dhe bosht të veçantë;
4. Motorë me temperaturë të lartë ose motorë me temperaturë të ulët;
5. Në malësi ose përdorim të jashtëm.
6. Fuqi më e lartë ose faktor shërbimi special.
7. Me ngrohës, kushineta ose dredha-dredha të PT100, PTC, etj.
8. Me kodues, kushinetë të izoluar ose ndërtim kushinetësh të izoluara.
9. Kërkesa të tjera.









