Motor me efikasitet IE1
Specifikimi
| Standard | IEC60034-30 |
| Madhësia e kornizës | 80-355 |
| Prodhimi | 0.18kW-315kW |
| Klasa e efikasitetit | IE1 |
| Tensioni/frekuenca | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Shkalla e mbrojtjes | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa e izolimit/Klasa e rritjes së temperaturës | F/B |
| Rregullimet e montimit | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura e ambientit | -15°C ~+40°C |
| Lagështia relative duhet të jetë më pak se 90% | |
| Lartësia duhet të jetë më e vogël se 1000 m mbi nivelin e detit | |
| Metoda e ftohjes | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Detyrë | S1 |
| Faktori i shërbimit | 1.0 |
Informacion për porositjen
● Ky katalog është vetëm për informacion të përdoruesit. Kërkojmë ndjesë që nuk njoftuam paraprakisht për ndonjë ndryshim të produktit.
● Kur porosisni, ju lutemi specifikoni llojin e motorit, fuqinë, tensionin, shpejtësinë, klasën e izolimit, klasën e mbrojtjes, metodën e montimit, etj.
● Ne mund të projektojmë dhe prodhojmë motorë të veçantë sipas kërkesave të klientëve si më poshtë
1. tension, frekuencë dhe fuqi e veçantë
2. klasa të veçanta izolimi dhe mbrojtjeje
3. me kuti terminali të majtë, skaje të dyfishta boshti dhe boshte speciale
4. Motorë me temperaturë të lartë ose të ulët.
5. Lartësi e madhe ose përdorim në natyrë
6. Faktorë më të lartë fuqie ose shërbimesh të veçanta
7. me ngrohje, kushineta ose dredha-dredha PT100, PTC, etj.
8. me kodues, kushineta të izoluara ose konstruksion kushinetash të izoluara
9. Kërkesa të tjera.









