Motorë me unaza rrëshqitëse
Të dhëna teknike
| Madhësia e kornizës | 280-800MM |
| Prodhimi | 75-3150kW |
| Tensioni i vlerësuar | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Rregullimet e montimit | IM B3 |
| Shkalla e mbrojtjes | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Metoda e ftohjes | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Numri i poleve | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Klasa e izolimit | FH |
| Temperatura e ambientit | Lartësia duhet të jetë më e ulët se 1000 m mbi nivelin e detit; -15°C ~+40°C |
| Detyrë | S1 |
| Faktori i shërbimit | 1.0 |
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni







